O nas

O nas

Firma z doświadczeniem

Produkujemy elementy z tworzyw sztucznych, wykonujemy nadruki i oznakowanie dla przemysłu, handlu i reklamy. Działamy kompleksowo: bazujemy na indywidualnych projektach Naszych Klientów, praktycznie doradzamy, z jakich materiałów i w jakiej technologii je wykonać. Dotrzymujemy krótkich terminów realizacji oraz jesteśmy elastyczni. Jesteśmy na rynku od ponad trzydziestu lat. Od początku prowadzimy działalność poligraficzną związaną z sitodrukiem. 

Doświadczony i mocno zaangażowany zespół pracowników, fachowe doradztwo i opieka na każdym szczeblu produkcyjnym, to atuty, dzięki którym lepiej pomagamy Naszym Klientom. W jednym miejscu na jednej hali jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować dany produkt, ale go okleić, zabezpieczyć oraz zadrukować. Pozwala nam to dotrzymać kroku zmianom zachodzącym na rynku oraz na ciągły rozwój i inwestycje.

Wyróżnia Nas

  • kompleksowe nastawienie na wsparcie klienta od etapu projektowania po realizację
  • łączymy usługi z różnych zakresów, by dopasować się do potrzeb klienta
  • kreatywność i odwaga w podejmowaniu niestandardowych wyzwań
  • znajomość branży oraz bieżąca analiza konkurencji
  • doradztwo projektowe i materiałowe uwzględniające możliwości budżetowe
  • realizacja indywidualnych projektów
  • wykonujemy próby lub prototypy, zanim przyjmiemy zlecenie
  • profesjonalizm i doświadczenie wszystkich pracowników
  • dzielimy się swoją wiedzą
  • jakość, dbałość o szczegóły i wykończenie oraz terminowość

Poznaj Naszą historię…

Firma HAT-TRICK swój rozwój rozpoczęła w roku 1992. Na początku jako mały zakład poligraficzny, specjalizujący się w sitodruku. Dlaczego HAT-TRICK? Z nazwą firmy łączy się ściśle pasja i miłość właściciela Janusza Płonki do piłki nożnej. HAT-TRICK to nic innego jak potrójny sukces, w tym wypadku trzy bramki jednego zawodnika, podczas jednej rozgrywki. Po godzinach nadal jesteśmy zapalonymi kibicami, wspieramy wiele lokalnych klubów sportowych i akademii piłkarskich. HAT-TRICK to też nasz sposób na zapewnienie potrójnego sukcesu w biznesie poprzez doświadczenie, technologię i precyzję. 

Przełomowym rokiem okazał się rok 2014, kiedy sfinalizowaliśmy długoletnie plany inwestycyjne. To budowa nowoczesnej, ok. 1000 m² hali produkcyjnej wraz z biurowcem. Na terenie strefy ekonomicznej w Zatorze. Duży parking ma też kluczowe znaczenie dla naszych dostawców i klientów. Podsumowaniem tych działań jest zdobycie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z PN-EN ISO 9001:2015. Te wysiłki spowodowały, że firma współpracuje z tak wiodącymi liderami branż, jak: FIDELTRONIK, ELTEK, MDT, INBEHA, OASIS. Każdego roku poszerzamy i dostosowujemy park maszynowy do Państwa potrzeb.

 „Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces.”      

~ℋ. ℱ𝑜𝑟𝑑