Specjalizujemy się w nadrukach na
wykrojach bielizny i ubranek dziecięcych

Dysponujemy ekspertami  w zakresie doradztwa w druku (rozwiążemy problem techniczny i doradzimy jak optymalnie wydrukować). Stosujemy metodologię KAIZEN i LEAN w procesie druku i obsługi klienta. Nasz nadruk jest trwały i odporny na pranie mechaniczne.

Odzież dziecięca
Zobacz
Tkaninia leżakowa, torby bawełniane i inne
Zobacz
Koszulki, Odzież BPH
Zobacz

Nadruki proponujemy szwalniom, firmom które są w stanie zindywidualizować odzież swojej kadry, klubom sportowym,wszelkiego rodzaju instytucjom jak również klientom indywidualnym którzy doceniają wysoką jakość produktu.

Skontaktuj się z nami

Nadruk na koszulkach, odzieży BHP oraz sportowej

Wykonujemy nadruki na odzieży zamówionej u nas, jak również na dostarczonej przez Klienta. Posiadamy możliwość stworzenia koszulek z własnym nadrukiem.  Nadruki wykonujemy na koszulkach producentów znanych marek odzieży reklamej jak np: JHK, Stedman,  Gildan, Promostar, Adler, Fruit of the loom. Dbamy o  profesjonalizm i druk najwyższej jakości

Dlaczego warto:

 • szybkość wykonania (szybka realizacja maksymalnie 2-3 dni)

W zależności od nakładu i materiału odzieży stosujemy różne techniki:

 • Folie termotransferowe Flex i Flock
 • Nadruk sitodrukowy
 • Termotransfer sitodrukowy
 • Nadruk sublimacyjny na odzieży poliestrowej

Tkanina leżakowa, torby bawełniane i inne


Wysokiej jakości leżaki reklamowe z dowolnym nadrukiem są rozwiązaniem zapewniającym możliwość wypoczynku jak również nośnikiem reklamy wizualnej. Leżak reklamowy użyty nie tylko jako mebel, a wzbogacony o nośnik reklamy stanowi sposób na podkreślenie identyfikacji wizualnej firmy i przyciągniecie wzroku potencjalnego klienta.

Funkcjonalność oraz łatwość ekspozycji toreb bawełnianych czyni je bardzo popularnym elementem na różnego rodzaju eventach, targach branżowych.
Dlaczego warto drukować u nas:

 • mamy 23 letnie doświadczenie w druku
 • jesteśmy terminowi
 • o wysokiej jakości naszej usługi świadczy fakt, że jest to produkcja przeznaczona także na eksport
 • klienci cenią jakoś i szybkość naszych usług w tym zakresie
 • wysokiej jakości nowy park maszynowy

Nadruk na odzieży dziecięcej

Odzież dziecięcą  musi być wykonana z najwyższej jakości tkaniny, oraz nadruku by była ona trwała i bezpieczna.
Odzież dziecięca z własnym nadrukiem jest także pomysłem na prezent. Wybierając się w odwiedziny do świeżo upieczonych rodziców, możecie podarować im śpioszki lub kaftaniki z nadrukowym imieniem malucha, jego inicjałami lub jakimś zabawnym napisem. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówiona u nas odzież dziecięca z własnym nadrukiem była wykonana z jak największą precyzją i starannością i tym samym prezentowała się jak najlepiej
Ubranka produkowane przez nas charakteryzuje:

 • nadruk nawet do 8 kolorów
 • dokładne odzwierciedlenie kolorystyki
 • bardzo mały odsetek reklamacji
 • trwały nadruk odporny na pranie mechaniczne
 • jesteśmy w stanie wydrukować kilka tysięcy sztuk dziennie w różnych wzorach
 • możemy wysłać próbkę druku do oceny jakości
 • transport własny, lub kurier lub klienta
 • Wszystkie
 • Ubranka dziecięce
 • Koszulki, Odzież BPH
 • Tkaninie leżakowa, torby bawełniane i inne

Techniki nadruku

Folie termotransferowe Flex i Flock

Technika polegająca na wgrzaniu folii jednobarwnej lub pełno kolorowych wydruków na odzież.Charakteryzuje się dużą trwałością. Jest idealna dla spersonalizowanych, pełno kolorowych i niskich nakładów. Brak kosztów wykonania matryc.Szeroka gama kolorystyczna praktycznie bez ograniczeń ilości użytych kolorów Druk cyfrowy to najnowsza technologia zdobienia i znakowania odzieży. Ilość wykorzystanych kolorów w projekcie nie powoduje podniesienia kosztów wydruku,nadruk wykonywany jest w pełnej kolorystyce CMYK Sprawdza się nawet na odzieży typu ortaliony, softshelle,).Dodatkowo Folie flock posiadające na wierzchniej powierzchni aksamitny meszek nadają dodatkową delikatność nadrukowanej aplikacji.

Nadruk sitodrukowy

Technika proponowana dla większych nakładów.Cechuje się duża trwałością nadruku. Wykorzystuje się do niej farby wodne, wywabowe i plastizolowe. Podstawowymi parametrami mającymi istotny wpływ na cenę wydruku są: ilość użytych kolorów w projekcie,wielkość nadruku i nakład.Maksymalna wielkość dla wydruku wielokolorowego to długość 48 cm x szerokość 40 cm. Dla druków wysokonakładowych cenowo najoptymalniejsze rozwiązanie.

Termotransfer sitodrukowy

To metoda druku pośredniego, nadruk wykonywany jest na papierze lub folii transferowej. Na końcu nanoszony jest klej a następnie cała aplikacja jest żelowana w tunelu suszącym. Później nadruk jest przetransferowany na (koszulkę, czapkę, dowolną tkaninę etc) za pomocą prasy transferowej przy odpowiedniej temperaturze i optymalnej sile docisku.Bardzo dobrze odwzorowuje szczegóły,idealnie kryje tkaninę,ma idealną gładkość.
Można go aplikować w trudno dostępne miejsca na wyrobach gotowych takich jak torby,plecaki,czapki itp

Nadruk sublimacyjny na odzieży poliestrowej

Pełno kolorowy druk na białej ewentualnie kremowej tkaninie poliestrowej (np. odzież sportowa,tkaniny leżakowe). Bardzo wysoka trwałość nadruku.Brak ograniczeń kolorystycznych przy projektowaniu,doskonałe odzwierciedlenie drobnych szczegółów,żywa kolorystyka,nadruk niewyczuwalny na tkaninie.

Firma HAT-TRICK korzysta z Tarczy Finansowej PFR 2.0