Druk » druk cyfrowy

DRUK CYFROWY - Sublimacyjny

Nadruk sublimacyjny to technika nadruku przeznaczona jedynie na białe podłoża poliestrowe. Największymi jej zaletami jest możliwość uzyskania pełnej palety kolorów CMYK.
Sublimacja stosowana jest w sporcie przede wszystkim ze względu na swoje właściwości. Nadruk sublimacyjny jest praktycznie nie wyczuwalny w dotyku (ponieważ pigment zostaje wgrzany we włókna poliestru) i co najważniejsze nie zmniejsza zdolności „oddychających” tkaniny.
Wykonuje się nią także wszelkiego rodzaju poliestrowe znaczniki dla zawodników różnych dyscyplin z indywidualnymi numerami startowymi.
W naszej ofercie znajduje się asortyment, na którym można wykonać nadruki tą techniką. Są to wykroje koszulek, znaczniki sportowe, koszulki poliestrowe i koszulki bawełniane z domieszką poliestru.

DRUK CYFROWY – Solwentowy

Proponujemy druki reklamowe drukowane w technologii druku cyfrowego do formatu o szerokości do 320cm na materiałach błyszczących lub satynowych w wysokojakościowej technologii solwentowej.
Wykorzystujemy plotery drukujące:

  • o rozdzielczość 1440 x 1440 dpi – szerokość druku 1600 mm 
  • o rozdzielczość 360 x 360 dpi – szerokość druku 3200 mm

Drukujemy na:

  • Bannerach, siatkach Mesh 
  • Foliach samoprzylepnych: samochodowych wylewanych,monomerycznych,polimerycznych 
  • Foliach okiennych ( one way vision) 
  • Papierach billboardowy (blueback) 
  • Papierze fotograficznym,
  • Papierze do fototapet

DRUK CYFROWY – do formatu A3+

Bardzo dobra jakość i szybkość wydruku z maszyn Konica-Minolta pozwalają na szybką realizację niskonakładowych zleceń druku. Wykonujemy je do kilku godzin na podłożach od 70 do 300g. Jednocześnie gwarantujemy dodruk bez ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z przygotowania.
Realizacją obejmujemy projekty dostarczone przez klienta, jak również przygotowujemy własne profesjonalne rozwiązania graficzne.


Zapewniamy zadowolenie poprzez indywidualne traktowanie każdej realizacji oraz pomoc w przygotowaniu materiałów do druku.